O mnie

Bardzo miło jest mi Cię przywitać,

blog Timrill jest kontynuacją mojej poprzedniej strony (klik), powstałej z pasji rejestrowania rzeczywistości wokół mnie za pomocą aparatu fotograficznego; znajdują się tam zdjęcia ukazujące moją codzienność, otaczające mnie krajobrazy, moje poza-fotograficzne zainteresowania i wędrówki, na które udaję się tak często, jak tylko to możliwe. Taki charakter ma również obecny blog.

Na co dzień zajmuję się niezwykle ciekawą, ale mało znaną dziedziną nauki, jaką jest dendrochronologia. Dzięki różnym technikom pozwala ona zajrzeć wgłąb słojów drzew i odczytać zapisane w nich historie. Jest to fascynujące! Mój zawód w ogromnym stopniu ma wpływ (i odwrotnie :)) na uwielbienie przeze mnie przyrody - stąd pojawiające się tutaj zdjęcia drewna, drzew i po prostu natury.

Drugą moją wielką pasją obok fotografowania jest ruch, zwłaszcza w pilatesowo-tanecznej odsłonie, dlatego spotkasz się ze zdjęciami przedstawiającymi i takie formy. Lubię też ludzi; starać się zauważać emocje i relacje między nimi, i to również próbuję pokazywać w moich pracach.

Dziękuję za odwiedziny! Zapraszam do oglądania moich fotografii tutaj i na stronie http://machowskaaleksandra.blogspot.com/, gdzie znajduje się moje bardziej uporządkowane portfolio :) Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana współpracą ze mną, proszę o kontakt mailowy: aldaneldor@gmail.com .

Fot. Anita Oblicka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz